KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13846131

nr 1384 6131

Hans Tollsten

(1930-1994), Sverige

Björkar i Sandviken. Signerad. Akvarell, 49x59 cm, yttermått inklusive ram: 52x61 cm

Hans Tollsten, svensk bildkonstnär född 1930, död 1994.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 15 mars 2021
kl 20:03:35

15/3 14:10:38 1      Vinnande bud

Hans Tollsten

Läs mer om Hans Tollsten